Mezinárodní konference

BRNO, 20. – 23. ČERVNA

Půl roku práce, dva přesuny termínu kvůli Covidu-19, a nakonec štěstí, že jsme se s třetím termínem trefili do fáze dynamického rozvolňování a můžeme tedy konferenci uspořádat s minimem omezení a takříkajíc naživo.

To nám také dovoluje proměnit původně plánovaný projekt „jen pro zvané“ v akci, na kterou může přijít každý, kdo bude mít zájem.
Určitá omezení nicméně zůstanou; prakticky výlučně z důvodů kapacitních.

V původním módu „jen pro zvané“ tak zůstává slavnostní zahájení konference v hotelu International v neděli 20.6. a ještě pondělní prohlídka vily Tugendhat spojená se zahradním rautem.

Na pondělní a úterní přednáškové dopoledne ve velkém Kongresovém sále hotelu International umožníme přístup 200 lidem. Vstupné na každý den je 200 Kč; zahrnuje i občerstvení. V těchto časech vystoupí největší, převážně zahraniční hvězdy konference, včetně amerického spisovatele a historika Timothy Snydera. Všechny přednášky budou paralelně tlumočeny.

Z kapacitních důvodů je nutné se registrovat předem. Kdo bude mít zájem přijít, napíše email na adresu petr.bohac@centrum.cz – a dostane další „technické“ pokyny.

Všechny ostatní akce jsou volně přístupné, bez vstupného a bez nutnosti registrace.

Program celé konference je zde: bit.ly/Programkonference.

Dotazy můžete klást přímo na adrese reiner.cz@gmail.com.

Novinky budeme průběžně zveřejňovat na facebooku Dokumentačního centra a také zde, v Aktualitách.

Děkujeme všem, kteří přispěli k tomu, že se konference může konat.

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory
statutárního města Brna

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory
Jihomoravského kraje